במות וציוד לאירועים

השכרת במות לאירועים, השכרת ריהוט לאירועים, השכרת מחסומים, הקמת ביתנים לתערוכות.

השכרת במות וריהוט אלטרנטיבי לאירועים

הקמת במות בכל גודל ולכל אירוע, השכרת ריהוט אלטרנטיבי בכל כמות רצוייה.

מושב כפר אוריה משק 26 ד.נ. שמשון , טל: 072-2504433 , סלולרי: 050-4400333

A A A

השכרת כל סוגי המחסומים והגידור לאירועים בכל כמות רצוייה. אחד האלמנטים החשובים באירועים רבים, במיוחד כאשר מדובר באירועים הכוללים כמות אנשים גדולה או קהל של אלפי אנשים, הם כמובן מחסומים. מחסומים מסייעים לשמירה על הסדר, שמירה מסביב לבמות אירועים, הפרדה בין מתחמים, שמירה על איזורים 'סטריליים' ועוד. נוסף על כך, על ידי הדבקת מדבקות או פרישת שמשונית ממותגת על גבי אותם המחסומים ניתן לסייע לתהליך המיתוג של חברה או מותג כלשהו והרווח כאן הוא בהחלט כפול.

אנו ב "ברק במות" מציעים מגוון רחב של מחסומים להשכרה המיועדים למטרות שונות ומגוונות כמו תיחום וגידור בטחוני, מחסומים להופעות, גדרות לצורך הסתרה, מחסומי כניסה לאירועים, מערכות ניהול כניסת קהל ועוד.

בין מגוון המחסומים האיכותיים שברשותנו, תוכלו למצוא:

השכרת מחסומי לחץ

מחסום, כפי שציינו, מיועד ליצור הפרדה או חסימה בין מתחמים או שטחים שונים. אך המטרה העומדת למעשה מאחורי מחסומי לחץ היא ייחודית וספציפית. למעשה מחסום לחץ, כשמו כן הוא, מיועד לעמוד בלחץ רב. אחד השימושים הפופולאריים ביותר עבור סוג זה של מחסומים הוא למשל בהופעות של אמנים ידועים. לרוב הופעות אלו מביאות אליהן קהל עצום של עשרות אלפי אנשים. על מנת לשמור על הפרדה ברורה ואיתנה בין קדמת הבמה והבמה עצמה לבין הקהל, מוצבים מחסומי לחץ.

גם במקרים שבהם נוצר לחץ של הקהל אשר דוחף תמיד לכיוון הבמה עצמה, מחסומים אלו עומדים במשימה באופן נהדר, פשוט מכיוון שזהו יעודם העיקרי. לא כל מחסום יכול לעמוד בלחץ גדול של עשרות אלפי אנשים ועל כן במידה שמדובר באירוע גדול המיועד לכלול כמות גדולה של אנשים או קהל – מחסומי לחץ הם הפתרון המושלם.

השכרת מחסומי גידור

גדר זמנית, או מחסומי גידור, מיועדים בעיקר עבור מקרים שבהם נדרש לגדר שטח מסויים ולמנוע מגורמים בלתי מורשים להכנס אליו, לצורך ניתוב קהל המוזמנים לאירוע מסויים וכן גידור לאתרי בניה.

מכיוון שמדובר באירועים או פרוייקטים מוגבלים בזמן, אין כל אינטרס להקים גדר קבועה. כמובן שהעניין גם לא משתלם מבחינת השיקול הכלכלי ובלי קשר הקמת גדר קבועה היא עניין אשר כרוך בלוגיסטיקה, ביורוקרטיה וכו'.

אם ברצונכם להנות מפתרונות גידור מתקדמים ותיחום שטחים על פי כל צורך ודרישה, מחסומי גידור הם בדיוק מה שחיפשתם.

מחסומי כניסה לאירועים

אתם עומדים לפני הפקה או ניהול של אירוע אשר אליו צפויים להגיע אלפי או עשרות אלפי אנשים. איך שומרים על הסדר? איך מנתבים את כניסת האנשים? איך גורמים לכך שהכניסה אל שטח האירוע תהיה מסודרת ומבוקרת? בדיוק לשם כך תוכלו למצוא צלנו ב"ברק במות" מחסומי כניסה לאירועים.

מחסומים אלו מתחברים אל גדרות הלחץ באמצעות ווים ולמעשה מהווים חלק בלתי נפרד ממערך הגידור הכולל. פתח הכניסה הוא גדול מספיק למעבר נוח אך מנגד מאפשר מעבר רק של אדם אחד בכל פעם. על ידי כך תוכלו להבטיח כניסה נוחה, מבוקרת ובטוחה של כלל האורחים באירוע.

שילוט ומיתוג על גבי גדר

גדרות, מוצבות לאורך עשרות ואפילו מאות מטרים ומהוות שטח אנכי בעל פוטנציאל רחב לצרכי הפרסום השונים. לא בכדי זוהה במהירות הפוטנציאל העצום בגדרות המוצבות בעיקר באירועים הומי אדם על מנת לפרסם מוצרים שונים, לחזק מותגים וכו'.

שערים – מגוון השערים שלנו כולל שערים המיועדים לכניסת אדם ושערים הגדולים מספיק לכניסת רכבים ואפילו משאיות. שערים אלו משמשים לגידור ובקרת כניסה באירועים הומי אדם, אתרי עבודה וניתן להקימם כמו גם את הגדר שבה הם משתלבים במהירות רבה ולהנות מכל היתרונות של האופציה לבקרת כניסה קפדנית.

מסכי הסתרה וגדרות לאתרי בניה

כאשר מדובר באתר בנייה כמעט תמיד יהיו בשטח העבודה חומרי גלם יקרים, רכבים, כלי עבודה וכו'. מכיוון שכל אלו שווים לא מעט כסף, כמעט לא קיים אתר בניה שבו לא נמצא מסך הסתרה המונע מהעוברים ושבים את היכולת לראות בבירור את המתרחש במתחם וכן גדרות אשר מונעות כניסה קלה ובלתי מבוקרת של גורמים בלתי רצויים.

פתרון מושלם לכל סוגי הגדרות – רק ב"ברק במות"

מחפשים גדר בהתאמה אישית לצורך הספציפי שלכם? רוצים לדעת שהגדרות יעמדו בכל התקנים המחמירים ביותר ויהיו באישור משטרת ישראל? זקוקים לספק אמין ומהיר? פנו כבר עכשיו ל"ברק במות" ונשמח לעמוד לשירותכם.