במות וציוד לאירועים

השכרת במות לאירועים, השכרת ריהוט לאירועים, השכרת מחסומים, הקמת ביתנים לתערוכות.

השכרת במות וריהוט אלטרנטיבי לאירועים

הקמת במות בכל גודל ולכל אירוע, השכרת ריהוט אלטרנטיבי בכל כמות רצוייה.

מושב כפר אוריה משק 26 ד.נ. שמשון , טל: 072-2504433 , סלולרי: 050-4400333

A A A

ברק במות מתמחה בהשכרת במות לאירועים, זמרים, מופעים, הצגות, טקסים כנסים, תצוגות ועוד.. ברק במות מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של ציוד להשכרה כגון: פיתרונות ישיבה, גבי במה, טרסים, במות לרחבת ריקודים, מחסומים ועוד אביזרים שונים, באופן ישיר בין הספק ללקוח ללא פערי תווך.

השכרת במות לאירועים

כאשר מקימים במה לאירוע חשוב מאוד להתחשב בכל התנאים על מנת שהקמת הבמות יהיו באופן הבטוח ביותר.

ברק במות מספקת שירותי הקמת במות, ובמות לאירועים באופן בטוח ויעיל בהתאמה אישית לצרכים שלך, וההתמחות שלנו היא השכרת במות לאירועים.

אצלנו תוכלו לקבל יעוץ בבחירת הבמה שמתאימה בדיוק לאירוע שלכם. כמו-כן אנו עובדים תחת פיקוח הנדסי צמוד על מנת להזמין במה ניתן לקבל אצלנו הכוונה ויעוץ לכל סוג של במה ובכל הגדלים.

ברק במות מקפידה על ציוד איכותי ותקין. הצוות הטכני מרכיב את הבמות ואביזרים השונים בצורה מקצועית ואסטטית, תוך הקפדה יתרה על ניקיון ושמירת מקום ההרכבה (אולם, גינה יפה).

השכרת במות - השרות שלנו

היכולות הרבות של הצוות, בשילוב של מחסנים עם מגון רחב של ציוד, ושיתוף פעולה פורה עם ספקים ובעלי מקצוע שונים בתחום חוסכות ריבוי ספקים שגורם לריבוי צוותים והובלות, שכמובן יוצר עלויות כבדות. עסקות חבילה יובילו להוזלות מחירים מהותיות.
ברק במות נותנת ללקוחותיה העסקיים קורת גג אחת ומענה לכל הצרכים, גם בשעת הקמה מאוחרת כאשר האירוע מתקיים בבוקר, אצלנו תוכל להוסיף ציוד ולשנות במקרה ויצוצו הפתעות או שינויים בשטח!! ולהנות מיחס ישיר בין הספק לצרכן. ברק במות תשמח לענות על כל שאלה והבהרה, וגם אני באופן אישי אשמח לייעץ ולכוון על מנת להוביל לפיתרונות תכנים עיצוביים.

מקווה לשיתוף פעולה פורה.
ברק אהרוני.

במה לרכב
שרית חדד בהופעה
במה ליום הזיכרון
במת נואמים
am-150506-321
הפקת כנס לעמותת קרן שמש
במה בהתאמה אישית לתצוגה
במה לברי סחרוף
במת ארועים
במה + גב במה
במת יום העצמאות
במה לשרית חדד
במה לתצוגות רכב
במה לרכב
במה לרכב
במה לרכב