במות וציוד לאירועים

השכרת במות לאירועים, השכרת ריהוט לאירועים, השכרת מחסומים, הקמת ביתנים לתערוכות.

השכרת במות וריהוט אלטרנטיבי לאירועים

הקמת במות בכל גודל ולכל אירוע, השכרת ריהוט אלטרנטיבי בכל כמות רצוייה.

מושב כפר אוריה משק 26 ד.נ. שמשון , טל: 072-2504433 , סלולרי: 050-4400333

A A A

הצגה בתערוכה כוללת בדרך כלל ביתן של החברה או הארגון המשתתף בתערוכה, ובו נציגים, דפי הסבר, דוגמאות למוצרים או שירותים וכדומה. כדי לייצר עניין בקרב המבקרים בתערוכה, יש להקפיד על הקמת ביתנים מעוצבים, מושכים את העין, ויוצרים עניין ותשומת לב.

בנייה ועיצוב ביתנים לתערוכה מצריכה הן חשיבה יצירתית והן יכולת הקמה פרקטית וטכנולוגית. ברק במות מתמחה בהקמה של ביתנים כאלה לתערוכות, והיא אחראית לכך שהביתנים שלכם יהיו הכי מסקרנים בשטח.

ביתנים כ- אמצעי קד"מ

למעשה, תפקידם של ביתנים לתערוכות אינו רק מקום מסוים בו מוצגת החברה שלכם. זה לא רק ביתן אינפורמטיבי, אלא ממש אמצעי קד"מ, כלומר אמצעי שיווק ופירסום של החברה, ולכן עליו גם להיראות כך. עיצוב ביתנים לתערוכות אם כך, הינו משמעותי ביותר, ודורש מאמץ, ידע, מומחיות ויצירתיות.

בנוסף, הקמת ביתני תצוגה לתערוכות כוללת גם תשומת לב לפן הפרקטי: הביתנים צריכים להיות מודולריים ואפקטיביים. גם אם ביתן יהיה מדהים ביופיו וימשוך תשומת לב רבה, אבל לא יאפשר למשל למלא פרטים של לקוחות בצורה מסודרת, או לא יספק מספיק מידע, הוא לא יהיה יעיל. ביתנים לקידום מכירות צריכים להיות מודולריים: מושכים, בולטים ומסקרנים, נוחים לצפייה, ונוחים להתרשמות (הלקוחות הפוטנציאליים יכולים לשבת או לעמוד בנוחות ולהקשיב להסברים או הדגמות למשל).

אצלנו תוכלו למצוא וליצור מיתוג לדלפקים ולעמדות קבלה, מיתוג על גבי כסאות, חלונות, קירות ועוד. המיתוג מתבצע בעזרת דגלים, מדבקות, שמשוניות, כיסויים שונים בהתאמה לגרפיקה המתבקשת וכמובן לאופיו של האירוע. בידינו מגוון גדול של אביזרים ורעיונות מיתוג לאירועים עסקיים וקד"מ.

בניית ביתנים לתערוכות

בניית ביתנים לתערוכות כוללת, מעבר לעיצוב וליצירתיות, גם היערכות לוגיסטית וטכנולוגית: אם צריך חשמל, איך מחברים לחשמל, היכן להתקין את המסך, מה להקים ראשון ומה אחרון, סדר עדיפויות וכיוצא באלה.

ביתנים לקידום מכירות חייבים להיבנות בצורה מדוקדקת כיוון שמספיקה טעות אחת בכדי לפגוע במטרה המקורית של הביתן. אצלנו בחברתברק במות עובדים אנשי מקצוע מתחום בניית במות, תפאורות וביתנים לכנסים ולתערוכות.

בניית ביתנים לתערוכות - ניסיון לפני הכל!

באמתחתנו שנים של ניסיון וידע מקצועי ואנו מתחדשים, מתקדים ומשתכללים כל הזמן. אם אתם מחפשים הקמת ביתנים לתערוכות, ביתנים ברמה גבוהה ואיכותית בכל הרבדים: עיצובית, שיווקית, לוגיסטית, טכנית, טכנולוגית ופרקטית, פנו אלינו בהקדם ותוזמנו לפגישת ייעוץ ותיאום כוונות. אל תוותרו על הדרך שלכם להמשיך ולפרוץ קדימה!

אמצעי מיתוג ואביזרים הם כלים משמעותיים לקידום המכירות ( קד"ם ) של כל ארגון, תאגיד, מוסד, מותג, חברה ועסק פרטי.

ברק במות מייצרת מרכיבה ומפיקה מוצרי מיתוג קבועים, הקמת ביתנים המיועדים למיתוג מבני העסק / החברה, ארגון.

אנו מספקים גם אמצעי מיתוג ואביזרים ניידים, שמאפשרים תמיד להיות במקום הנכון בזמן הנכון. ברק במות נמצאת בקשר ישיר ויעיל עם חברות רבות שמפיקות כנסים ותערוכות מידי יום ואנו שמח לייעץ ולדאוג שתמיד תהיו במקום הנכון ובזמן הנכון, עם ביתני קד"מ והאביזרים היפים והחדשניים ביותר הקיימים בשוק.

נשמח לענות ולעמוד לרשותכם על כל שאלה והבהרה.

 
מקווה לשיתוף פעולה פורה. 
ברק אהרוני.
מיתוג על גבי שמשוניות
מיתוג ביתנים
עמדה מעוצבת בשילוב בר - תערוכת הריהוט
P1010749
דלפק ממותג
באנר ממותג
שילוב אלקטרוניקה
פרומוטר מואר
הקמת ביתן אקלוסיב - תערוכת הריהוט
בנייה ומיתוג בטרסים
פודסט לתצוגת אלמנטים
מזנון/בר בנוי מטרסים
כנס סופר פאום 048 (Medium)
IMG_1572 (Small)
IMG_1580 (Small)
IMG_1584 (Small)
IMG_1897 (Small)
IMG_1539
IMG_1908 (Small)
ביתן תלוי 005
026 (Medium)
קונטיננטלS
דלפק ופוזסט תואמים
דלפק על גלגלים ממותג
מסכי מגע למשחקים אינטראקטיביים